BUDOWA I PIELĘGNACJA OGRODÓW

WYRZYSK I OKOLICE

Jeśli chcemy cieszyć się intensywną i soczystą zielenią naszego ogrodu musimy zadbać o dostarczenie mu dużej ilości wody, szczególnie latem. Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania..

CO OFERUJEMY

  • PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA OGRODÓW
  • KOMPLEKSOWA BUDOWA OGRODÓW OD A DO Z
  • SYSTEMY NAWADNIANIA OGRODÓW I TRAWNIKÓW
  • ARANŻACJA OŚWIETLENIA OGRODU
  • TRAWA I TRAWNIKI (TRAWA Z ROLKI)
  • RENOWACJA TRAWNIKÓW I OGRODÓW
  • KOSIARKI ROBOTY

Tylko u nas

Darmowy dojazd i wycena

Własny transport

Sprawdzeni partnerzy

Sprawdzeni partnerzy

Najlepsza jakość

Najlepsza jakość

Przykłady systemów nawadniania ogrodów i trawników

Portfolio Image 1

Portfolio Image 2

Portfolio Image 3

Portfolio Image 4

Portfolio Image 5

Portfolio Image 6

O nas

Zalety systemu nawadniającego to przede wszystkim oszczędność zużycia wody, nawet do 50%. Zraszając po południu rozgrzaną ziemię, musimy liczyć się z ogromnymi stratami wody w związku z jej parowaniem. Natomiast podlewając ogród wieczorem świadomie narażamy rośliny na wszelkie choroby grzybowe. Najlepszą porą na podlewanie jest wczesny poranek. O wschodzie słońca powierzchniowa warstwa gleby jest najchłodniejsza, parowanie minimalne, dlatego rośliny podlane o świcie zostają zaopatrzone w wilgoć na trudne godziny upału. Właściwie dobrany i zaprogramowany system nawadniający zastąpi nas o świcie i pozwoli wyeliminować straty wody. Automatyzacja nawadniania to również oszczędność czasu, który jest zużywany na ręczne podlewanie ogrodu.

Dane kontaktowe

  • 600 453 747
  • ul. Pilska13, 64-930 Kotun

Napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub w treści wiadomości wpisz numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
200

Themes

98

Supporters

1360

Projuects

8000

Customers

Oferta dla Piła Wałcz Złotów Chodzież Czarnków Trzcianka Budzyń Wągrowiec Szczecinek Jastrowie Wyrzysk Borne Sulinowo Drawsko Pomorskie Kalisz Wielkopolski Wieleń i Krzyż Wielkopolski. Wyrzysk i okolice firma projektująca i aranżująca nowoczesne i klasyczne ogrody. Spraw by twoje otoczenie, twój ogród był modny i piękny. Ogrody Wałcz i okolice kompleksowa budowa i zakładanie nowoczesnych i klasycznych ogrodów Zapraszamy do kontaktu
TOP