KOSIARKI ROBOTY – SPRZEDAŻ, DYSTRYBUCJA, POKAZY DZIAŁANIA KOSIAREK ROBOTÓW

Automatyczne kosiarki roboty w twoim ogrodzie i na całej posesji. Już nie będziesz musiał każdego dnia dbać o swój trawnik i spędzać w nim swojego czasu by cały trawnik był zawsze równy zielony i pięknie wyglądający. Zrobi to za Ciebie Automatyczna Kosiarka Robot.

W naszej ofercie posiadamy 16 modeli, które obsłużą ogrody o każdym stopniu trudności.

kosiarki roboty Piła

DARMOWE POKAZY DZIAŁANIA AUTOMATYCZNYCH KOSIAREK ROBOTÓW W TWOIM OGRODZIE LUB NA OGRODZIE POKAZOWYM.

automatyczne kosiarki roboty Piła kosiarka robot sklep sprzedaż dystrybutor Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec

PROSTY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Szanuje środowisko i nie jest hałaśliwy, sposób użytkowania jest prosty i intuicyjny.

AUTONOMIA I WYDAJNOŚĆ

Ambrogio nie musi pracować w ciągle powtarzających się cyklach w dzień i w nocy. Pojemne baterie i taranne programowanie pozwolą Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (lub odwrotnie, w zależności od potrzeb właściciela), pozostawiając doskonale utrzymany trawnik.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MAKSYMALNA PRECYZJA

Ambrogio z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki, o nachyleniu do 55% dla modelu L85 Elite! Nierdzewne stalowe ostrza kosiarki zapewniają precyzyjne cięcie nawierzchni trawiastych każdego typu.

MĄDRY I PRZYJAZNY

Ambrogio staje się prawdziwie inteligentnym produktem, połączonym z chmurą za pośrednictwem internetu. Aplikacja Ambrogio Remote umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i kontrolę funkcji robota, nawet zdalnie.

automatyczna kosiarka robot do ogrodu trawnika Piła Wałcz Chodzież Trzcianka Czarnków Wągrowiec

 

SKLEP SPRZEDAŻ DYSTRYBUCJA I DARMOWE POKAZY – AUTOMATYCZNA NOWOCZESNA KOSIARKA ROBOT (OBSŁUGUJEMY PIŁA WAŁCZ CHODZIEŻ ZŁOTÓW TRZCIANKA WĄGROWIEC CZARNKÓW JASTROWIE WYRZYSK SZCZECINEK WIELEŃ KRZYŻ WIELKOPOLSKI DRAWSKO POMORSKIE KALISZ POMORSKI BORNE SULINOWO CZAPLINEK I WSZYSTKIE OKOLICE)

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Obecna od ponad 18 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

tanie kosarki roboty Piła sklep automatyczna kosiarka robot Wałcz Złotów Trzcianka Czarnków Wągrowiec Szczecinek

Galeria

Modele Kosiarek Robotów