OGRODY OD A DO Z – KOMPLEKSOWA BUDOWA OGRODÓW

PROJEKTOWANIE BUDOWA ZAKŁADANIE NOWOCZESNYCH I KLASYCZNYCH OGRODÓW

 

 

Ogrody – PROJEKTOWANIE BUDOWA ZAKŁADANIE ORAZ SYSTEMY NAWADNIANIA OGRODÓW

OGRODY AQUA – profesjonalne projektowanie ogrodów w nowoczesnym stylu.

Ogrody Aquka to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi projektowe najwyższej jakości, wykazując przy tym ogrom doświadczane i zaangażowania.

Nasza cała ekipa składa się z wykwalifikowanych architektów krajobrazu, którzy tworzą nietuzinkowe rozwiązania mające na względzie zarówno estetykę, funkcjonalność założeń, jak i wymagania inwestora.

Wykonujemy projekty zieleni przydomowej, osiedli oraz przestrzeni miejskich, przygotowując pełną wielobranżową dokumentację oraz realizujemy je na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na KREATYWNOŚĆ przy tworzenia projektów placów zabaw oraz wykazujemy profesjonalizm przy aranżacjach wnętrz zielenią.

Efekty naszych pracy otaczamy PIELĘGNACJĄ zapewniając profesjonalne usługi ogrodnicze.

Naszą specjalnością jest projektowanie ogrodów, zbiorników wodnych takich jak oczka wodne, stawy kąpielowe, baseny naturalne, stawy ogrodowe, kaskady, strumienie, fontanny czy baseny ogrodowe. Zajmujemy się również projektowaniem oraz instalacją systemów automatycznego nawadniania.

NASZA OFERTA TO:

  • BUDOWA OGRODÓW OD A DO Z
  • SYSTEMY NAWADNIANIA OGRODÓW TRAWNIKÓW ROŚLI I KRZEWÓW
  • TRAWA W ROLKACH
  • RENOWACJE TRAWNIKÓW O CAŁYCH OGRODÓW
  • PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA  OŚWIETLENIA W OGRODACH
  • KOSIARKI ROBOTY – SPRZEDAŻ DYSTRYBUCJA ORAZ DARMOWE POKAZY.

 

PROFESJONALNI NA KAŻDYM ETAPIE

Profesjonalizm w działaniu naszej firmy opiera się na wiedzy specjalistów, którzy dla nas pracują. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w kraju i za granicą, specjalizujących się w zakresie architektury wody i krajobrazu – projektantami i wykonawcami stawów kąpielowych, ekobasenów, basenów naturalnych i ekostawów. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w tworzeniu wodnej architektury, nie tylko w kraju, ale także poza granicami Polski. Podczas tworzenia różnego rodzaju projektów korzystamy z najlepszego, nowoczesnego oprogramowania, które umożliwia zarówno projektowanie CAD, jak i monitoring parametrów, a także optymalny dobór materiałów filtracyjnych i roślin oraz metod uzdatniania wody. Każdy pracownik ma do dyspozycji specjalistyczne laboratorium oraz profesjonalny sprzęt. By nadążyć za obecnie panującymi trendami oraz wprowadzaniem nowych technologii, nieustannie śledzimy pojawiające się w architekturze ogrodowej nowości oraz bierzemy udział w branżowych konferencjach i warsztatach. Przeprowadzamy także specjalistyczne szkolenia dla architektów krajobrazu, firm ogrodniczych i wykonawców powierzchni zielonych.